Kurumsal


İnsanlık bilgi çağında yaşamaktadır. Bu nedenle yaşamın her alanında bilgi ilk sırada yer almaktadır. Sınırların kalktığı dünyamızda insan hayatında sağlık, ekonomi ve teknoloji ilk sırayı almaktadır. AVM Ayakkabı bu noktadan hareketle insanın ihtiyacı olan ayakkabıyı 25 yıllık tecrübesine teknolojiyi de katarak sağlıklı ve ekonomik şekilde üretmektedir. AVM Ayakkabı, ayakkabı üretim süreçlerine uzman personelinin emeğini, bilgisini ve tecrübesini katmakta, TSE belgeli olarak her türlü trend ayakkabıları üreterek iç ve dış piyasalarda tüketiciye arz etmektedir.

AVM Ayakkabının üretimden başlayarak, tüketiciye uzanan tüm süreçlerde çok önemli prensipleri vardır. 
Bunlar: 
-Minimum maliyet maksimum fayda.
-Üstün hizmet anlayışı.
-Topluma karşı sosyal sorumluluk inancı.
-Tüketici-müşteri ile empati kurma.
-Tüketici-müşteri memnuniyeti.
-Kaliteyi ucuza mal etmek. 

AVM Ayakkabı’nın ürünleri, her yaş grubuna hitab eden, dört mevsime uygun klasik ve spor ayakkabılardan oluşmaktadır. AVM Ayakkabı, ARGE bölümünden başlayan tasarım ve diğer birimlerdeki kadroların plan ve programları ile bugünün ve yarınların ayakkabılarını hayata sunuyor.

AVM Ayakkabı hem proje, hem de taahhüt faaliyeti dışında perakende satış noktaları ile ayakkabı sektöründeki faaliyetlerini kendi tesislerinde ve Gaziosmanpaşa’daki yönetim merkezinde sürdürmektedir. 2013 Yılında yaptığı yeni yatırımlarla modern bir showroom ve internet ortamında, yurt içi ve yurt dışı toptan satış faaliyetlerini hayata geçirmiştir.

AVM Ayakkabı ülkemizde içinde bulunduğumuz topluma ve dünyaya karşı sorumluluğunun farkında olarak bir çok değerlere maddi ve manevi katkılar da sunmaktadır.

<